KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 15977004
nr 1597 7004
Anna Mizak
(f. 1939), Sverige
Grafiskt blad, "Bak". Signerad, numrerad 8/100. Bildmått: 23X15cm, yttermått inklusive ram: 36X28cm
Anna Mizak, polsk-svensk målare född 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 februari 2024
kl 18:09:38
100 kr
150 kr